هشدار بابت کرونا ویروس: در حال حاضر خدمات به دلیل شرایط ویژه ارائه نمی گردد.

بهترین سواحل مارماریس

۱۷ اسفند ۱۳۹۸شیما رنجبرسواحل, مارماریس, مجله گردشگری

مارماریس شهری بندری در سواحل دریای مدیترانه است که در جنوب کشور ترکیه قرار دارد. این شهر یکی از مکان‌هایی است که در هر زمینه‌ای حرفی برای گفتن دارد، سواحل زیبا، قایقرانی عالی، ورزش‌های ماجراجویانه، روستوران‌های برتر، زندگی شبانه پرجنب و جوش، آفتاب مدیترانه‌ای و… تاریخ‌ مارماریس نیز بحثی مفصل و جدا است.
سواحل مارماریس از برترین و اولین جاذبه های گردشگری مارماریس هستند. سواحل نفس گیر و آب های کریستالی از مرکز مارماریس شروع می شوند و تا ایجملر ادامه دارند. سواحل پرطرفدار مارماریس مملو از کافه رستوران های عالی هستند.
سالانه ‏گردشگران ایرانی زیادی با تور مارماریس به این شهر سفر می کنند. خوب است بدانید که ‏سواحل مارماریس بسیار معروف هستند. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این سواحل جذاب و دیدنی بیشتر بدانید.

ساحل فولک مارماریس

ساحل شنی فولک یکی از بهترین سواحل مارماریس محسوب می شود که در مارماریس ‏مرکزی قرار دارد. اگر قصد سفر با تور مارماریس و بازدید از این ساحل را دارید باید ‏بدانید که ورودی ساحل فولک رایگان می باشد همچنین جشنواره دریایی مارماریس نیز ‏هر ساله در این ساحل بی نظیر برگزار می شود.

ساحل اوزونیالی

ساحل اوزونیالی که به ساحل لانگ بیچ معروف است در جوار ساحل فولک قرار دارد خوب ‏است بدانید که طول این ساحل حدود ۳۰۰ کیلومتر می باشد و از بهترین و طولانی ترین ‏سواحل مارماریس می باشد.

ساحل ایچملر

می توان گفت که ساحل ایچملر در میان سواحل مارماریس محبوب ترین آن ها می ‏باشد و اغلب گردشگران تور مارماریس از آن دیدن کرده و ساعاتی را به تفریح در ساحل ‏می پردازند.
آب های زلال، وجود تفریحات و ورزش های آبی متنوع و غیره از عوامل محبوبیت این ‏ساحل در میان گردشگران تور مارماریس محسوب می شود.

ساحل کیزکومو در اورهانیه

ساحل کیزکومو یکی از زیباترین سواحل منطقه است که در فاصله ی ۲۸ کیلومتری مارماریس قرار دارد. این ساحل در روستای اورهانیه واقع گردیده و از جاذبه های معروف مارماریس بشمار می رود. سواحل آبی درخشان به همراه طبیعت سرسبز این منطقه را به جاذبه ای عالی برای عکاسی بدل ساخته است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *