می‌توانید زمان و کرایه‌های قطار را با وب سایت راه‌آهن ترکیه Www.Tcdd.Gov.Tr، بررسی کنید.
با این حال، معمولاً متوجه می‌شوید نسخه‌ی ترکی از نسخه‌ی انگلیسی به روزتر است، یا تنها اینکه در نسخه‌ی انگلیسی تمام اطلاعات نسخه‌ی ترکیب وجود ندارد. پس آن را روی نسخه‌ی ترکی بگذارید و سپس از ماشین جستجوی کروم و ترجمه‌ی خودکار آن استفاده کنید.
در سایت Www.Tcdd.Gov.Tr در نوار قرمز بالا برای قطارهای مسیر اصلی بر روی ‘Anahat Trenleri’، برای قطارهای منطقه‌ای بر روی ‘Bölgesel Trenleri’، برای قطارهای بین المللی به خاورمیانه بر روی ‘Ortadogu Yönlü Trenleri’ و برای قطارهای بین المللی به اروپا بر روی ‘Avrupa Trenleri’ کلیک کنید.
قطاری برای آنتالیا، مارماریس، بدروم، آلانیا، یا گورمه در کاپادوکیه وجود ندارد و برای رسیدن به این مقصدها، از ترکیب قطار و اتوبوس استفاده کنید.
برای بررسی زمان‌های قطارهای فعلی به‌صورت آنلاین، قیمت‌ها و موجود بودن آن‌ها به Www.Tcdd.Gov.Tr بروید و بر روی «انگلیسی» در قسمت راست و بالا کلیک کنید. حالا بر روی «رزرو خرید آنلاین بلیت» در قیمت راست، بالا کلیک کنید. برای بررسی موجود بودن قطار بر روی «اطلاعات صندلی»، برای بررسی کرایه بر روی «اطلاعات قیمت» و برای زمان قطارها بر روی «اطلاعات قطار» کلیک کنید.
برای خرید بلیت، ابتدا توصیه‌های زیر را بخوانید:

  • قطارهای سریع‌السیر با سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت لذت‌بخش با کیفیت قطارهای اروپایی حالا در مسیرهای استانبول به آنکارا، آنکارا-قونیه و اسکی شهر-قونیه فعالیت‌ می‌کنند. آن‌ها که با نام YHT، Yüksek Hızlı Treni، شناخته می‌شوند، صندلی‌های راحتی در کلاس‌های اقتصادی و تجاری دارند.
  • قطارهای سریع‌السیر YHT از ۲۶ ژوئیه‌ی ۲۰۱۴ از استانبول (در حقیقت از ایستگاه حومه‌ای پندیک، در ۲۵ کیلومتری شرق استانبول) به سمت آنکارا حرکت خواهند کرد. از مه ۲۰۱۵، نوع YHT که در زیر نشان داده شده است با نوع دوم که توسط سیمنز (Siemens) در آلمان ساخته می‌شود و ا‌مکانات مشابهی دارد ترکیب می‌شوند.

برای خرید بلیط به این سایت مراجعه کرده و در قسمت PNR No شماره بلیط و در قسمت Soyad نام خانوادگی را وارد کنید.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *