هشدار بابت کرونا ویروس: در حال حاضر خدمات به دلیل شرایط ویژه ارائه نمی گردد.

پارک آبی ازمیر

۱۶ اسفند ۱۳۹۸شبنم رفیعیانازمیر, جاذبه, مجله گردشگری
ما در این پست قصد داریم اطلاعاتی جامع و کلی در رابطه با این پارک آبی ازمیر در اختیار شما قرار دهیم.

شهر آبی حرارتی بالچوا، اولین و تنها پارک آبی ازمیر، دارای انواع مختلفی از تفریحات آبی مانند سرسره ها و استخرهای گوناگون در مساحت ۴۰ هزار متر مربع است.
سه استخر که یکی از آنها نیمه المپیک و کاملا حرفه ای است مفهومی متفاوت از تعطیلات و سرگرمی را به میهمانان محلی و گردشگران خارجی ارائه می دهد. نمایش های رنگارنگ، همه در این پارک آبی غول پیکر و در وسط بهشت ​​سبز شهر ازمیر است.
این تفریحگاه ۵۰ کیلومتر از مرکز شهر ازمیر و ۳۵ کیلومتر از فرودگاه عدنان مندرس فاصله دارد. قسمت‌های مختلف این پارک آبی فرصتی فراهم کرده تا گردشگران با هر سلیقه‌ای بتوانند تفریحی به یادماندنی داشته باشند. همچنین باید بگوییم که پارک آبی ازمیر ۱۸ نوع وسیله‌ی بازی دارد.
 

امکانات پارک آبی بالچوا ازمیر

پارک آبی ازمیر دارای ۲۲ سرگرمی و سرسره هیجان انگیز شامل اسلاید لوله باز در فضای باز (سیاه چاله)، سقوط آزاد آب (اسلاید بدن)، اسلاید های ساده، لوله، تویستر، لوله سرعتی، اسلاید خانواده و انواع اسلاید های مخصوص کودکان می باشد
این پارک آبی هم چنین شامل استخر موج، استخر شنا نیمه المپیک، رودخانه رافتینگ، چشمه های دلفین، دوش پنگوئن و قارچ، صخره های مصنوعی،  آبشار، کروز و تراس خورشید، غار ترسناک، جکوزی و فست فود می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *