کشتی تفریحی سودا

28 اکتبر 2019شیما رنجبرکشتی تفریحی, مجله

استانبول پایتخت ترکیه از بهترین و زیبا ترین شهر های این کشور محسوب می شود که انواع تفریحات آبی، غیر آبی و تفریحات شبانه در تور استانبول در آن برگزار می شود. از جذاب ترین این تفریحات می توان به تورهای کشتی استانبول اشاره کرد که از انواع مختلفی برخوردار است
همواره شهر استانبول محل حضور بازیگران و خوانندگان و هنرمندان سرشناس دنیا بوده است از همین رو در اکثر مواقع سال در شهر استانبول می توانید از برنامه هنرمندان سرشناس بهره مند شوید.
واقعا یکی از تفریحات بسیار به یاد ماندنی که در استانبول قطعا یاد و خاطره اش برای شما باقی خواهد ماند، سوار شدن بر این کشتی های مجلل است. تصور کنید که بر روی تنگه ی بسفر، دریای مرمر، دریای سیاه  و یا سواحل دیگر که سوار بر یک کشتی کروز هستید و باد خنکی به صورت شما می خورد و … . پیشنهاد می کنیم که در سفرتان به استانبول حتما سوار شدن به کشتی های کروز را امتحان نمایید.

یکی از مکان هایی که در سال های متمادی محل حضور خوانندگان معروف و محبوب ایرانی بوده است کشتی سوداتور بوده است که خوانندگانی همچون اقای ستار ،عارف،شهرام شب پره،فرشید امین و یا خانم لیلا فروهر،شهره صولتی،هنگامه و دیگر هنرمندان محبوب ایرانی بر روی این کشتی اجرای برنامه نموده اند.
علاوه بر اجرای کنسرت، برنامه های متنوع دیگری مانند اجرای رقص های محلی کشور ترکیه و دیگر رقص های بروز دنیا بر روی این کشتی در مدت حضور شما اجرا خواهد شد که در حین برگزاری این مراسم ها از شما پذیرایی خواهد شد و در ضیافت شام ایرانی نیز شرکت خواهید کرد.
این کشتی تفریحی با ۹۰۰ نفر ظرفیت در ۳ طبقه فعالیت می کند و مسیر حرکت این کشتی در تنگه بسفر می باشد.
اگر به دنبال ماجراجویی و پیدا کردن تفریحات هیجان انگیز هستید پیشنهاد می کنم کشتی کروز را سوار شوید و یک تفریح بسیار هیجان انگیز را تجربه کنید، به طور قطع برای داشتن یک شب خاطره انگیز در کنار خانواده و دوستان خود به همراه هنرمندان محبوب خود بهترین انتخاب کشتی سوداتور خواهد بود.

بهترین زمان استفاده از کروز :

با این که شما هر زمان که به استانبول سفر کنید می توانید با کشتی های کروز سفر کنید اما بهترین زمان برای سفر با کشتی های کروز در ترکیه، معمولا در بهار و تابستان یعنی دقیقا زمانی که آفتاب بیشتر  بر روی زمین می تابد، است. یکی از فایده های دیگر در کروزسواری در این فصل این است که دیگر مشکل باران و یا برف غیر منتظره را ندارید. خیلی از کسانی که از کشتی های کروز استفاده کرده اند، توصیه می کنند که معمولا از کروز برای مناسبت هایی همچون ماه عسل، جشنی خاص، غافلگیر کردن و دیگر موارد خاص استفاده شود تا خاطره ای به یاد ماندنی رقم بخورد.

 امکانات کشتی های کروز سودا در استانبول :

وقتی بخواهید یک تفریح را انتخاب کنید به اولین چیزی که نگاه می کنید که امکانات که دارد چه چیزهای هستند، اما تمام کروزها دارای یکسری امکانات عمومی هستند که از همین موارد هم می توان تصمیم گرفت که سوار کدام کروزها شوید.
تفریحاتی مانند موسیقی زنده، شنا، انواع غذاها و دسرها، شنا و بازدید از مراکز خرید و دیسکوهای شبانه جزو تفریحات تمام کشتی های کروز هستند. تمام مواردی که گفته شده است تنها بخش کوچکی از تفریحات کشتی است. کروز از ساحل و جزیره های بسیاری عبور می کند و در هیچ بندری توقف نمیکند تا به مسیر مورد نظر خود برسد.
یک لحظه تصور کنید که در کشتی نشسته اید که آسمانی آبی با دریا بسیار تمیز جلوی روی شما باشد،  یک تصور کاملا رویای را تجربه خواهید کرد.
در روز نیز سفر با کشتی سودا تور استانبول جذابیت های خاص خودش را دارد. علاوه بر موسیقی زنده و انواع غذاها، دیدن مناظر طبیعی اطراف تنگه بسفر و قلعه های سنگی به همراه وزش نسیم دریا خاطره ای بی نظیر برای شما می سازد.

تور کشتی های کروز محدود به فصل و ماه خاصی نمی شود و تا زمانی که شرایط آب و هوایی خوب باشد، این تورها برگزار می شود. قیمت تور کشتی سودا استانبول در حالت عادی بین ۸۰ تا ۹۰ دلار ( حدودا ۱۷۰ لیر ترکیه) می باشد ولی قیمت دقیق و ساعات برگزاری نور را می توانید از اسکله بپرسید.

آدرس: Aydede caddesi, Koray apt no:16 D:1, 34437 Beyoğlu, Turkey

 ساعات فعالیت تور:

دوشنبه تا شنبه از ساعت ۹:۰۰ صبح الی ۶:۰۰ بعداظهر  و یکنشنبه ها تعطیل می باشد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *